Sunt scumpe produsele Herbalife?

Beneficiile Shake-ului Formula 1 și costul per porție

Produsele Herbalife au prețuri competitive și oferă un raport calitate-preț. Produsele noastre sunt rezultatul unei investiții semnificative care combină rigoarea științifică, inovația și rezultatele demonstrate.

De exemplu, majoritatea shake-urilor noastre Formula 1 conțin 21 de porții în fiecare cutie, fiecare cutie furnizează 18 grame de proteine ​​de înaltă calitate, alături de 25 de vitamine și minerale esențiale (când sunt preparate conform instrucțiunilor de pe etichetă), la 35.12 MDL pe porție. Pentru persoanele care doresc să-și îmbunătățească stilul de viață, nu veți găsi o soluție de înlocuire a mesei mai rentabilă și mai bogată din punct de vedere nutrițional.

Sursa conținutului: https://www.herbalife.co.uk/faq/is-herbalife-expensive/